Tønsberg Kommune
Tema og tjenesterPolitikk og demokratiOm Tønsberg

Sem skole og Aulerød førskole

Grunnskolen har elever fra 1. – 10. klasse. På ungdomstrinnet kommer elever som har gått på Hogsnes barneskole i tillegg til de elevene som har gjennomført de første 7 årene på Sem skole.

Sem skole gir opplæring til både førskolebarn og grunnskolebarn.
Vestfold interkommunale hørselsklasse er en integrert del av grunnskoletilbudet på virksomheten Sem skole. Hørselshemmede elever får et tilpasset opplæringstilbud sammen med hørende barn i små klasser.
I skoleåret 2012/13 er det tilsammen 386 elever på 1.- 10.trinn.

Virksomhetsleder/ rektor : Rune Olsen mailto:rune.olsen@tonsberg.kommune.no

Epost: sem.skole@tonsberg.kommune.no

Besøksadresse: Semsbyveien 102

Postadresse :  postboks 2410, 3104 Tønsberg

Telefon :  33 35 45 30

Åpningstid :  kl. 08:00 til 15:30
                        SFO: kl. 07:15 til 16:30

 

Aulerød Førskole

for hørselhemmede er en barnehage for barn med hørseltap og hørende barn sammen. Barnehagen i Vestfold som er spesielt tilrettelagt for hørselhemmede førskolebarn. Tilbudet kan også gis til barn som har nytte av tegnstøtte i sin språkutvikling. I tillegg utfører Aulerød hørselstesting av førskolebarn i Vestfold.

 

Aulerød skoe


Leder og undervisningsinspektør for Aulerød førskole : Anne-Louise Heisholt anne-louise.heisholt@tonsberg.kommune.no

Besøksadresse: Aulerødveien 32, Sem

Postadresse:
Postboks 2410, 3104 Tønsberg

Telefon:
33 34 46 40

Åpningstid:   kl 08.30 til kl 14.30



Tilbake
Skriv ut

[ Sist oppdatert 03/21/2013 ]
Les mer om
Tønsberg kommune | Besøksadresse: Tollbodgaten 22 | Postadresse: Postboks 2410, 3104 Tønsberg | Telefon 33 34 81 00 | Webredaktør Jan Petter Bergan