Ansatte på PPT

Ansatte på PPT

Synne Anholt – stabsleder PPT
Telefon: 414 43 416
E-post: synne.anholt@tonsberg.kommune.no

 

Anne Sofie Forseth Bue – ped.psyk.rådgiver - stedfortreder for stabsleder
Telefon: 480 52 829
E-post: anne.sofie.forseth.bue@tonsberg.kommune.no

 

Tina Nordbotten Skårdal – psykolog – Teamleder team Vest
Telefon: 408 03 200
E-post: tina.nordbotten.skardal@tonsberg.kommune.no

 

Knut Olav Sundby – ped.psyk.rådgiver - Teamleder team Øst
Telefon: 906 13 769
E-post: knut.olav.sundby@tonsberg.kommune.no

 

Eva Bøwig Nielsen – merkantil
Telefon: 480 10 219
E-post: eva.bowig.nielsen@tonsberg.kommune.no

 

Anne Lundh – ped.psyk.rådgiver
Telefon: 452 55 692
E-post: anne.eik.lundh@tonsberg.kommune.no

 

Anlaug Sulutvedt – ped.psyk.rådgiver
Telefon: 992 14 026
E-post: anlaug.skogen.sulutvedt@tonsberg.kommune.no
 


Kirsti Grøtting – ped.psyk.rådgiver
Telefon: 913 78 565
E-post: kirsti.grotting@tonsberg.kommune.no
 


Leif Willy Andersen – ped.psyk.rådgiver
Telefon: 906 01 135
E-post: leif.willy.andersen@tonsberg.kommune.no

 

Simen Mjøen Larsen – psykolog 
Telefon: 906 53 556
E-post: simen.mjoen.larsen@tonsberg.kommune.no

 

Camilla Hedström-Grahn - psykolog
Telefon: 905 24 752 
E-post: camilla.hedstrom-grahn@tonsberg.kommune.no

 

Mari Hjerpekjøn Skari – ped.psyk.rådgiver
Telefon: 941 48 265
E-post: mari.hjerpekjon.skari@tonsberg.kommune.no

 

Karoline Aslaksen – ped.psyk.rådgiver
Telefon: 902 46 073
E-post: karoline.aslaksen@tonsberg.kommune.no

 

Håvard Storemoen – ped.psyk.rådgiver
Telefon: 926 30 514
E-post: havard.storemoen@tonsberg.kommune.no

 

Magnhild Monstad – ped.psyk.rådgiver
Telefon: 481 27 806
E-post: magnhild.elin.monstad@tonsberg.kommune.no 

 

Brita Evjetun – ped.psyk.rådgiver
Telefon: 409 02 986
E-post: brita.evjetun@tonsberg.kommune.no

 

Belinda Berg – ped.psyk.rådgiver
Telefon: 468 08 291
E-post: belinda.berg@tonsberg.kommune.no

 

Cathrine Alstad – ped.psyk.rådgiver
Telefon: 903 60 763
E-post: cathrine.alstad@tonsberg.kommune.no

 

Sandra Halstensen Persson – ped.psyk.rådgiver 
Telefon: 948 58 275
E-post: sandra.halstensen.persson@tonsberg.kommune.no


Silje Møstad Valbjørn - ped-psyk.rådgiver
Telefon: 907 01 094
E-post: silje.mostad.valbjorn@tonsberg.kommune.no

 

Anders Eggen – ped.psyk.rådgiver
Telefon: 468 57 302
E-post: anders.eggen@tonsberg.kommune.no

 

Kristine Sørby – ped.psyk.rådgiver (40 % stilling)
Telefon: 941 75 592
E-post: kristine.sorby@tonsberg.kommune.no

 

Ingvild Pettersen-Ervik - psykolog (vikar)
Telefon: 941 69 125
E-post: ingvild.pettersen-ervik@tonsberg.kommune.no
 


Martine Elmer Jensen - ped.psykrådgiver (vikar)
Telefon: 476 34 664
E-post: martine.elmer.jensen@tonsberg.kommune.no

 

Marthe Vasvik Varpe - ped. psyk. rådgiver (vikar)
Telefon: 992 14 018 
E-post: marthe.vasvik.varpe@tonsberg.kommune.no
 


Nina Annikki Tahiti Dunseth- ped. psyk. rådgiver (vikar)
Telefon: 948 50 255
E-post: nina.annikki.tahti.dunseth@tonsberg.kommune.no

 

Agnes Winsents - psykolog (permisjon til 31.01.23)
Telefon: 481 88 676
E-post: agnes.winsents@tonsberg.kommune.no

 

Christina Pettersen Kolle – psykolog (permisjon til 31.07.22)
Telefon: 992 14 012
E-post: christina.pettersen.kolle@tonsberg.kommune.no
 

Til toppen