Kunngjøringer og høringerHer finner du oversikt over kommunens arbeid med ulike planer og når og hvordan du kan komme med innspill.
Rom solkraftverk på høring Norges vassdrags- og energidirektorat (NVE) har mottatt melding om Rom solkraftverk. Meldingen er nå ute på høring, og høringsfristen er satt til 1. o...
Detaljregulering av Velleskogen – Høring og offentlig ettersyn I medhold av plan- og bygningsloven § 12-11 har Tønsberg kommune ved utvalget for plan og bygg i møte 26.04.2026, UPB-sak 068/26, vedtatt å legge fors...
Detaljregulering av Eiketunet omsorgsboliger - høring og offentlig ettersyn I medhold av plan- og bygningsloven § 12-10 har Tønsberg kommune ved utvalget for plan og bygg i møte 24.06.2026, UPB-sak 066/26, vedtatt å legge fors...
Detaljregulering av Håkon Gamles gate 4 - høring og offentlig ettersyn I medhold av plan- og bygningsloven § 12-11 har Tønsberg kommune ved utvalget for plan og bygg i møte 24.06.2026, UPB-sak 067/26, vedtatt å legge fors...
Detaljregulering for Kanalbredden (Scanrope) - Høring og offentlig ettersyn I medhold av plan- og bygningsloven § 12-11 har Tønsberg kommune ved utvalg for plan og bygg i møte 05.06.2026, UPB-sak 054/26, vedtatt å legge forsla...