Aktiv på dagtid har flyttet egentreningen til Energy Fitness

Fra 1. juni har Aktiv på dagtid fått ny samarbeidspartner for egentrening. Nå kan medlemmer trene på Energy Fitness sine sentre på Borgheim og Tolvsrød. 

"" - Klikk for stort bildeIllustrasjonsbilde

Slik kommer du i gang

For å benytte treningssenteret må du som er medlem av Aktiv på dagtid, registrere deg hos Energy Fitness første gang du skal trene der. Når registreringen er gjennomført, kan du trene på begge sentrene mandag til fredag mellom klokken 08.00 og 16.00.

Aktiv på dagtid-medlemmer som har et treningsprogram og føler seg trygg på å trene på egen hånd, kan starte med treningen etter at registreringen på Energy Fitness er gjennomført. Det er ikke saltimer på Energy Fitness.

Er du Aktiv på dagtid-medlem, kan du registrere deg hos Energy Fitness her 
 

Mulighet for veiledning på Borgheim

På Energy Fitness Borgheim kan Aktiv på dagtid-medlemmer booke veiledning ved behov. Veiledningen bestilles direkte gjennom Energy Fitness sin nettside eller app. Mette er ny veileder for Aktiv på dagtid på Borgheim.  Freddy er vikar. Begge er tilknyttet konseptet Energy Helse. 

Er du Aktiv på dagtid-medlem, kan du booke veildning på Borgheim her.
 

Adresser

Energy Fitness Borgheim

Kirkeveien 213, Borgheim

Energy Fitness Tolvsrød

Carl 15. gate 19, Tolvsrød
 

Enkel adkomst

  • Begge sentrene har gratis parkering. 
  • For deg som reiser kollektivt, stopper busslinje 02 og 116A rett utenfor treningssenteret på Borgheim.
     

Ønsker du å bli Aktiv på dagtid-medlem?

Aktiv på dagtid er et tilbud til deg som er ufrivillig utenfor arbeidslivet og er mellom 18–67 år (ufør, arbeidsavklaring, sykemeldt eller annet).

Les mer om Aktiv på dagtid