Rådmannen og ledergruppen

Rådmannen og ledergruppen

Kort fortalt

  • Rådmannen er den øverste administrative lederen i kommunen.
  • Hans ledergruppe består av åtte kommunalsjefer med ansvar for hvert sitt område.

 

Rådmann

Egil Johansen - Klikk for stort bilde

Egil Johansen
Rådmann


Mobil:
905 89 935


E-post: 
egil.johansen@tonsberg.kommune.no

Mestring og helse

Tove Hovland - Klikk for stort bilde

Tove Hovland
Kommunalsjef


Mobil:
959 60 449


E-post:
tove.hovland@tonsberg.kommune.no

​Eiendom og tekniske tjenester

Jan Ronald Eide - Klikk for stort bilde

Jan Ronald Eide
Kommunalsjef

 

Mobil:
452 09 999

E-post:
jan.ronald.eide@tonsberg.kommune.no

Oppvekst og læring

Mette Vikan Andersen - Klikk for stort bilde

Mette Vikan Andersen
Kommunalsjef


Mobil:
959 85 790


E-post:
mette.vikan.andersen@tonsberg.kommune.no

​Kultur, nærdemokrati og inkludering

Unni Bu - Klikk for stort bilde

Unni Bu
Kommunalsjef

 

Mobil:
480 38 440


E-post:
unni.bu@tonsberg.kommune.no

Samfunns- og næringsutvikling

Geir Viksand - Klikk for stort bilde

Geir Viksand
Kommunalsjef

 

Mobil:
415 04718


E-post:
geir.viksand@tonsberg.kommune.no

Økonomi og virksomhetsstyring

Ivar Børre Jostedt - Klikk for stort bilde

Ivar Jostedt
Kommunalsjef

 

Mobil: 
911 78 466

 

E-post:
Ivar.Jostedt@tonsberg.kommune.no

Digitalisering, kommunikasjon og administrativ støtte

Klikk for stort bilde

Birgitte Tørnby
Kommunalsjef

 

Mobil: 
948 91 433

 

E-post: 
birgitte.tornby@tonsberg.kommune.no

​HR

Trond Wifstad - Klikk for stort bilde

Trond Wifstad
Kommunalsjef

 

Mobil: 
917 32 442

 

E-post: 
Trond.Wifstad@tonsberg.kommune.no

Til toppen